Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Počátek 20. stol., sklo čiré, bezbarvé, probrušovaný geometrický dekor, fasované ve stříbrné montáži s uchy, ryzost 800/000, průměr 20,5 cm, výška 9 cm, opatřeno RU puncovní značkou."